řidič nákladní dopravy (M/Ž)

Zařazení: Nákladní doprava Tábor

Pracovní náplň: Rozvoz zboží ke koncovým zákazníkům. Požadujeme: - Řidičské oprávnění skupiny "C" - Profesní průkaz a karta do digitálního tachografu výhodou …

Vloženo: 18. 8. 2023, 21:54

řidiči MKD

Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C+E, profesní průkaz, karta řidiče. Jízdy v rámci EU. Pravidelná mzda + diety. Kamiony značky Mercedes. Kontakt:…

Vloženo: 3. 5. 2023, 22:11

Registrace Vyzkoušet nyní
ŘIDIČ MKD

Zařazení: Nákladní doprava České Budějovice

požadavky: řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, znalost NJ výhodou náplň práce: mezinárodní kamionová doprava v rámci EU

Vloženo: 29. 6. 2022, 8:02

řidiči MKD

Vloženo: 23. 3. 2022, 23:01

řidič C+E

ŘP skupiny C+E Nabízíme: životní/důchodové připojištění. Kontakt: osobně.

Vloženo: 6. 9. 2021, 22:07