ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Zařazení: Nákladní doprava Liberec

Pracovní náplň: - Přeprava materiálu na stavbách v Libereckém kraji - Údržba vozového parku - Výpomoc při ostatních činnostech firmy Požadujeme: - Řidičský…

Vloženo: 22. 8. 2019, 1:58

Nabízíme dlouhodobou spolupráci na DPP v Liberci a okolí, ne zahraniční cesty. Vykládka nakládka. Směny PO-PÁ (víkend po domluvě). Bonus - za každou směnu 100…

Vloženo: 15. 8. 2019, 14:14

Registrace Vyzkoušet nyní
Řidiči kamionu

Zařazení: Nákladní doprava Česká Lípa

Požadujeme ŘP sk. C, E. Jezdí se Česká republika - Rusko - Kazachstán. Pozice je vhodná i pro cizince. První kontakt emailem.

Vloženo: 15. 8. 2019, 1:58

Řidič MKD

Zařazení: Nákladní doprava Jablonec nad Nisou

Řidič MKD - ŘP sk. C, E - profesní průkaz podmínkou. Navážení odlitků do TRW. Osobní kontakt: pondělí od 8. 00 do 9. 00 hod.

Vloženo: 14. 8. 2019, 14:17

ŘIDIČ/KA

Požadujeme: Řidičské oprávnění - B, B1, BE, C, C1, CE, C1E, průkaz profesní způsobilosti řidiče, platný profesní průkaz, zdravotní způsobilost pro výkon…

Vloženo: 14. 8. 2019, 2:00

Řidič/ka rozvozce

Požadujeme: ŘP sk. C a profesní průkaz. Nabízíme: BENEFITY firmy + cestovné, volné soboty a neděle včetně svátků, dovolená navíc První kontakt telefonicky.

Vloženo: 6. 8. 2019, 2:23