vychovatelé

Zařazení: Střední školy Benešov

Pracoviště: Sázava - úplné střední odborné. PEDAGOGICKÉ vzdělání - výhodou. Životopisy zasílejte na: ddsazava@

Vloženo: 27. 2. 2019, 1:58

Učitel/ka MŠ

Pracoviště Teplýšovice Pedagogické vzdělání. První kontakt e-mailem nebo telefonicky 13-15 hodin.

Vloženo: 20. 2. 2019, 1:57

Pánvař - Šamotář

Zařazení: Profesní organizace Benešov

Náplň práce: - příprava pánví na lití Nabízíme: - zázemí české stabilní společnosti - zaučení - příplatky za ztížené pracovní prostředí

Vloženo: 15. 2. 2019, 1:57

Registrace Vyzkoušet nyní
Zedník

Pracoviště - stavby v rámci Středočeského kraje, svoz zajištěn pracovní doba po dohodě, ŘP B výhodou, odměny možné až 150 %. Nejdříve zavolat a domluvit si…

Vloženo: 1. 2. 2019, 2:17

hlavní účetní

Zařazení: Laboratoře, výzkum Benešov

Minimálně vyšší odborné vzdělání ekonomického směru, 5 let praxe vedení účetnictví u právnických osob.

Vloženo: 29. 1. 2019, 4:11

učitel/ka mateřské školy

Pracoviště: Bystřice Motivační dopis a CV zasílejte na email reditelka@. Pohovory budou probíhat v měsíci lednu 2019. Kvalifikace dle zákona PODMÍNKOU.…

učitel/ka na 1. stupni ZŠ

Požadujeme: kvalifikaci, kladný přístup k dětem, spolehlivost, týmovost, kreativitu, nutná znalost anglického jazyka První kontakt e-mailem.

Vloženo: 10. 1. 2019, 2:13

Vychovatel/ka školní družiny

Pracoviště: Křečovice Požadujeme: kvalifikaci, kladný přístup k dětem, spolehlivost, týmovost, kreativitu. První kontakt e-mailem.

Montéři suchých staveb

Pracoviště Vlašim Ruština, případně ukrajinština vítána. Minimálně vyučen. Praxe nutná minimálně 5 let. Pro cizince je možnost ubytování ve firemní ubytovně.…

Vloženo: 9. 1. 2019, 1:43