Zedník

Zařazení: Profesní organizace Tábor

Náplň práce: zednické práce. Zakázky budou prováděny v okrese Tábor a v rámci Jihočeského kraje. Kontakt: e-mailem.

Vloženo: 30. 7. 2020, 22:18

Registrace Vyzkoušet nyní
Hlavní účetní

Zařazení: Laboratoře, výzkum Tábor

Hlavní účetní zodpovídá za kompletní vedení účetnictví v účetní jednotce, zabezpečuje veškeré činnosti spojené s interním a externím výkaznictvím, za tvorbu…

Vloženo: 21. 4. 2020, 2:08

Vedoucí učitel/ka MŠ

Zařazení: Střední školy Tábor

Jedná se o pozici vedoucí učitelka MŠ, 1 třída - úvazek 0, 9, platová třída -10. Odpovídající kvalifikace: minim. střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru…

Vloženo: 18. 4. 2020, 2:10

Učitel/ka MŠ

POŽADUJEME KVALIKOVANOU UČITELKU MŠ - NUTNÉ PEDAGOGICKÉ VZDĚLÁNÍ

Vloženo: 15. 4. 2020, 2:09

Učitel/ka německého jazyka

Požadujeme zkušenosti s výukou NJ, pedagogické vzdělání a zájem o waldorfskou pedagogiku. Absolvování waldorfského semináře - nebo zahájení jeho studia. Ochotu…

Vloženo: 14. 3. 2020, 2:09

Zedník

Výkon práce v Jihočeském kraji. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Vloženo: 7. 3. 2020, 3:26