Kosmetici a maskéři

Zařazení: Kosmetická studia Praha

Základní + praktická škola kontakt předem telefonický Požadujeme: osvědčení o kvalifikaci výhodou nutná znalost R. J. s ohledem na komunikaci se zákazníky

Vloženo: 15. 1. 2024, 23:49

Registrace Vyzkoušet nyní
Kosmetika

Zařazení: Kosmetická studia Český Krumlov

Kosmetika - pracovní doba pružná, požadavkem je certifikát na úrovni rekvalifikace v oboru, hrubá mzda od 21. 500, - Kč, pracovní poměr na dobu neurčitou

Vloženo: 5. 1. 2024, 1:14

KOSMETIČKA

Zařazení: Kosmetická studia Ústí nad Orlicí

Náplň práce: kosmetické práce pro stávající i novou klientelu Nejlépe ŘP skupiny B Nabízíme: příspěvek na obědy, náborový příspěvek, vánoční odměna, příspěvek…

Vloženo: 3. 1. 2024, 23:56

Kosmetika

Vloženo: 3. 1. 2024, 22:01

Kontkakt: Melechin Alexej, tel.: 733 640 570, e-mail: olga@ Hledáme zkušenou kosmetičku se zdravotním vzděláním na HPP Náplň práce: • Poskytování manuálních a…

Vloženo: 7. 12. 2023, 9:19