TECHNICKÉ PRÁCE V DOPRAVĚ

Zařazení: Stroje a zařízení Beroun

Nástup dle dohody. Náplň práce: opravy, výroba dopravních značek, opravy svodidel, zábradlí, zpomalovacích prahů, práce na vodorovném dopravním značení.…

Vloženo: 15. 1. 2024, 18:12

Registrace Vyzkoušet nyní
ŘIDIČI

Upřesňující informace: Řidič automobilů do 3, 5 t a nákladních automobilů nad 3, 5 t. Zaměstnanecké výhody: Zvláštní prémie, průběžné zvyšování platu. Kontakt:…

Vloženo: 10. 1. 2024, 18:12

OBSLUHA ZAŘÍZENÍ NA ZPRACOVÁNÍ KOVŮ

Náplň práce: obsluha výrobní linky či jiného stroje, zakládání materiálu, odebírání, vizuální kontrola, balení výrobků, montáž. Doplňující informace: práce na…

Vloženo: 9. 1. 2024, 18:12

SERVISNÍ TECHNICI

Požadavky: řidičské oprávnění, ochota cestovat k zákazníkovi, ruský a anglický jazyk - slovem i písmem, zaměstnanecké výhody: stravenky, kontakt: emailem.