Uklízeč/ka

Zařazení: Květinářství Plzeň-město

Kontakt prosíme předem e-mailem na KolarovaPa@ms63. Plat bude stanoven podle platových tabulek a délky započitatelné praxe, plus osobní ohodnocení po uplynutí…

Vloženo: 15. 4. 2024, 19:56

Zapisovatel/ka

Zařazení: Velkoobchody a sklady Plzeň-město

Požadavky: - vzdělání úplné střední odborné s maturitou - znalost práce na PC - minimálně 200 čistých úhozů za minutu - trestní a morální bezúhonnost Nabízíme:…

Vloženo: 2. 4. 2024, 19:46

uklízeč/uklízečka

Pracovní doba 10:00 - 18:30 hod. Zaměstnanecké výhody: - 25 dní dovolené - dotované stravování - příspěvek na penzijní připojištění

Vloženo: 19. 3. 2024, 19:51

Zapisovatel /ka

NÁPLŇ PRÁCE: " práce zapisovatelky státního zastupitelství - práce s databázovým systémem nebo tabulkovým procesorem včetně vytváření a doplňování datových a…

Vloženo: 8. 3. 2024, 19:52