Provozní technici

Zařazení: Zpracování plastů Znojmo

Zajišťování běžného provozu atrakcí. Dobrý zdravotní stav, zdarma stravování, kurzy NJ. Bližší informace o volném místě p. Čučka - telefonicky, e-mail.

Vloženo: 30. 5. 2022, 22:04

Registrace Vyzkoušet nyní
Vedoucí servisu - technici

Zařazení: Zpracování plastů Cheb

Místo výkonu práce: Hlavní 609, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 8:00-16:30 h. Nabízíme:…

Vloženo: 26. 5. 2022, 22:14

Servisní technik

Zařazení: Zpracování plastů Jihlava

Náplň práce: - vyřizování záručních a pozáručních oprav, reklamací, servisních výjezdů - technická podpora - prodej náhradních dílů Služební cesty. První…

Vloženo: 3. 5. 2022, 22:39

Požadujeme servisního technika do výroby dopravních pásů a následně práce na montážích a servisu. První kontakt osobně, e-mailem, nebo telefonicky.

Vloženo: 2. 5. 2022, 22:43

PROJEKT MANAŽER

Zařazení: Zpracování plastů Semily

vzdělání: VOŠ, Bc, VŠ ŘP skupiny B Anglický jazyk technické vzdělání jednání se zákazníky, zavádění nových výrobků závodní stravování, penzijní připojištění,…

Vloženo: 28. 4. 2022, 21:33