VYPLÁCENÍ AUTOMATŮ

Zařazení: Banky a směnárny Liberec

Vyplácení automatů a obsluha hráčů u VLT, denní i noční směny, krátký - dlouhý týden. Požadujeme: - Zdravotní způsobilost pro práci v noci - Čeština -…

Vloženo: 5. 9. 2019, 3:32

OSOBNÍ ASISTENT/KA

Zařazení: Investice, pojištění Liberec

Práce osobní asistentky/osobního asistenta v terénu: Péče o osoby s handicapem v jejich domácím prostředí, doprovod k lékaři/do školy. Kurz "Pracovník v…

Registrace Vyzkoušet nyní
TECHNICKÝ PRACOVNÍK

Zařazení: Obchodní činnost, marketing Semily

Náplň práce: úklid areálu, opravy budov, sekání trávy, pomocné práce všeho druhu. Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, komunikační a organizační dovednosti,…

Vloženo: 30. 8. 2019, 3:22

UKLÍZEČ/KA

Nabízíme: strava a pití se zaměstnaneckou slevou řidič. průkaz sk. B Kontakt: e-mailem: info@, telefonicky, osobně po tel domluvě

Vloženo: 27. 8. 2019, 1:58