ZEDNÍK

Zařazení: Profesní organizace Ústí nad Orlicí

Práce na stavbách po celé ČR Nerovnoměrná pracovní doba v roce, průměrně 40 hodin týdně Kontaktní osoba: Ing. Michal Mikyska, telefonicky 6 - 16 hodin nebo…

Vloženo: 5. 1. 2024, 0:12

Registrace Vyzkoušet nyní
Zedník - obkladač

Zařazení: Profesní organizace Svitavy

NÁPLŇ PRÁCE: montáže odvětrávaných fasád, stavební práce - omítky NABÍZÍME: zajištění ubytování apod., místo výkonu práce je v celé ČR KONTAKT: e-mailem

Vloženo: 4. 1. 2024, 21:27

Zedník

POŽADAVKY: praxe a vyučení v oboru výhodou, možnost zaučení KONTAKT: telefonicky

Betonáři

Zařazení: Profesní organizace Pardubice

Výroba SCC betonových výrobků - skruže, šachty DN 1000, DN 1200, DN 1500- výhodou znalost technické dokumentace - výhodou Popis pozice - betonování / zalévání…

Vloženo: 2. 1. 2024, 20:42

Zedník/zednice

Místo výkonu práce Pardubice - Černá za Bory Zedník/zednice. První kontakt e-mailem (kettnerova@) nebo telefonicky (08:00- 15:00, +420 731 030 758).

Zedníci

Místo výkonu Lázně Bohdaneč. Fyzická práce. Zdravé osoby. Zajištěné ubytování. První kontakt e-mailem (korecekj@) nebo telefonicky.

Vloženo: 29. 12. 2023, 20:18

Uvedená adresa je výjezdním místem. Zednické práce. Pracovní doba: 07:00 - 15:30. Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav První kontakt e…