instalatér, topenář

Zařazení: Podlahář Jindřichův Hradec

vyučení v oboru podmínkou, praxe v oboru; řidičský průkaz B, samostatnost, spolehlivost, svářečský průkaz výhodou Nabízíme: byt 3+1 k dispozici, stravenky,…

Vloženo: 24. 1. 2024, 19:52

obkladač

Zařazení: Zedník Jindřichův Hradec

v rámci přijímacího pohovoru bude provedeno praktické ověření zvládnutí požadované profese obkladač; pracovní poměr na dobu neurčitou; Kontakt: telefonicky v…

Vloženo: 23. 1. 2024, 19:59

masér/ka

Zařazení: Umělecká řemesla Jindřichův Hradec

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (večer) požadujeme osvědčení o ukončení (absolvování) kurzu tradičních thajských masáží

Registrace
Vytvořte si ZDARMA vlastníwww stránky nebo e-shop!
Registrace Vyzkoušet nyní
technický/projektový inženýr

Zařazení: Projektant Jindřichův Hradec

Pracovní náplň: - Odpovědnost za koordinaci a technické řešení při náběhu nových projektů - Plánování aktivit a tvorba termínových a akčních plánů - Komunikace…

Vloženo: 11. 1. 2024, 20:54