Řidič/ka MKD

Zařazení: Stroje a zařízení Pardubice

Místo výkonu práce celá ČR případně EU Výjezdní místo Malé Výkleky Požadujeme: - Řidičský průkaz skupiny C + E První kontakt: telefonicky

Vloženo: 5. 4. 2024, 20:36

Obsluha ohraňovacího lisu

Náplň práce: ohýbání plechů dle výkresové dokumentace na CNC ohraňovacím lise Požadavky: čtení výkresové dokumentace, technický typ, chtít učit se novým věcem…

Registrace
Vytvořte si ZDARMA vlastníwww stránky nebo e-shop!
Registrace Vyzkoušet nyní
Operátor/ka

Co u nás budete mít na starosti? - jednoduchou obsluhu poloautomatické montážní linky na výrobu elektronických výrobků - kontrolu kvality výrobků dle našich…

Vloženo: 1. 4. 2024, 8:03

Technik/čka měření

Zařazení: Stroje a zařízení Svitavy

POŽDUJEME: znalost čtení výkresové dokumentace, zkušenosti s měřením výhodou NABÍZÍME: dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, dodatková…

Vloženo: 27. 3. 2024, 21:49