Registrace
Vytvořte si ZDARMA vlastníwww stránky nebo e-shop!
Registrace Vyzkoušet nyní
Servisní mechanik

Zařazení: Stroje a zařízení Rokycany

Mechanik zemědělské a stavební techniky u autorizovaného servisu Požadujeme: min. vyučení (může být i automechanik, autoelektrikář), servisní vybavené auto k…

Vloženo: 5. 3. 2024, 19:44

Řidič/ka MKD

Požadavky: Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: příspěvky na životní pojištění, penzijní připojištění.

Montér vvn

Zařazení: Stroje a zařízení Plzeň-sever

NÁPLŇ PRÁCE: - Realizace montážních zakázek vedení vvn po celé ČR POŽADAVKY: - Fyzická zdatnost, nebát se práce ve výškách - práce vzhledem k velké fyzické…

Vloženo: 29. 2. 2024, 19:32

Montér vvn

Misto výkonu práce: - Realizace montážních zakázek vedení vvn po celé ČR POŽADAVKY: - Fyzická zdatnost, nebát se práce ve výškách - práce je svým charakterem…