Montážní pracovník/ce

Zařazení: Kovovýroba Domažlice

Náplň práce: drobné kompletační práce, montáž, ruční montáž. Požadavky: manuální zručnost, dobrá jemná motorika, výborný zrak (brýle nevadí), důraz na kvalitu…

Vloženo: 9. 2. 2021, 20:47

Chovatel/chovatelka

Zařazení: Živočišná výroba Domažlice

Pracoviště: Vlkanov, Otov, Hyršov, Nemanice. Pracovní doba 7, 00 - 15, 30 hod. Nabízíme: ubytování. Telefonický kontakt 7, 00 - 15, 30 hod. všední dny.

Registrace Vyzkoušet nyní
Obsluha montážní linie

Náplň práce: obsluha automatické montážní linie, zodpovědnost za optimální fungování montážní linie, analýza příčin problémů, které se vyskytnou při výrobním…

Vloženo: 29. 1. 2021, 20:17

Svářeč

Svářečský průkaz, svařování metodou MIG, MAG, TIG, přesnost, zodpovědnost Nabízíme: 25 dní dovolené, podnikové stravování, příspěvek na penzijní nebo životní…

Vloženo: 22. 1. 2021, 20:07

Montér

Zařazení: Výroba potravin Domažlice

Požadujeme řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme: stravenky. Bez praxe zaučíme. Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt.

Vloženo: 6. 1. 2021, 20:06