svářeč

Zařazení: Kovovýroba Domažlice

Praxe vítána. Nabízíme: dodatková dovolená, stravenky. Osobní, e-mailový nebo telefonický kontakt.

Vloženo: 6. 3. 2020, 20:43

Obsluha vstřikovacích lisů

Náplň práce: obsluha vstřikovacích lisů a jeho příslušenství, zodpovědnost za chod strojních zařízení, řešení a odstraňování výrobních poruch, zadávání dat do…

Vloženo: 5. 3. 2020, 2:25

Registrace Vyzkoušet nyní
Stájník

Zařazení: Živočišná výroba Domažlice

Požadujeme řidičský průkaz sk. B+T. Nabízíme: podnikové stravování. Pracovní doba: 2:00-10:00 hod., 14:00-22:00 hod.

Vloženo: 28. 2. 2020, 2:01

údržbář

Požadujeme: svářečský průkaz. Nabízíme: stravenky, náborový příspěvek, penzijní připojištění, 13. plat. Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt.

Vloženo: 14. 2. 2020, 1:50

Obsluha CNC

Nabízíme: příspěvek na dopravu, prémie z obratu, odměnu za docházku, 5 týdnů dovolené.

brusič

Požadavky: manuální zručnost Mzda: (cca 15 000 Kč) - 85 Kč/hod + prémie

Vloženo: 8. 2. 2020, 2:19

Elektromechanik

Zařazení: Výroba potravin Domažlice

Požadujeme řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme: stravenky. Bez praxe zaučíme. Nutný telefonický (7, 00 - 14, 30 hod. ) nebo e-mailový kontakt.