Všeobecná zdravotní sestra

Zařazení: Lékaři pro dospělé Vsetín

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA Nástup možný po dohodě ihned. Terénní práce u klientů ve Vsetíně a blízkém okolí. POŽADUJEME: Hledáme pracovnici/pracovníka se…

Vloženo: 18. 1. 2021, 22:54

Uklízeč/ka

Zařazení: Obchodní činnost, marketing Vsetín

Náplň práce: úklid kanceláří a sociálního zázemí, chodby, schodiště, úklid ve výrobních prostorách (šatny a denní místnost zaměstnanců), jedná se o úklid…

Registrace Vyzkoušet nyní
Elektromontéři

Zařazení: Výroba potravin Karviná

znalost tepelné techniky, měření a regulace, revizní technik Způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

Vloženo: 18. 1. 2021, 22:48

Instalatéři/topenáři

Zařazení: Stavební práce Karviná

vářečský průkaz-svařování plamenem, svařování plastů, pájení potrubí, výhodou: znalost tepelné techniky, měření a regulace, revizní technik

Technici BOZP a PO

Zařazení: Projektant Frýdek-Místek

Zodpovídá za dodržování a aplikaci systému bezpečnosti práce, veškerých zákonných norem, postupů a nařízení. Zajišťuje školení BOZP a PO a další související…

Technik elektro

Zařazení: Elektronika a telefony Karviná

praxe: 1 rok; časová flexibilita, zodpovědnost, samostatnost výhoda: znalost tepelné techniky, měření a regulace, revizní technik