Registrace Vyzkoušet nyní
Pracovníci pneuservisu

Zařazení: Záchranné služby Vsetín

PRACOVNÍCI PNEUSERVISU Nástup možný po dohodě ihned. NÁPLŇ PRÁCE: Pracovník zajišťuje kompletní servis zákazníkům pneuservisu. POŽADUJEME: ŘP sk. B - aktivní…

Vloženo: 17. 3. 2023, 22:34

Uklízeč/ka *

Zařazení: Květinářství Vsetín

UKLÍZEČ/KA * Nabízíme: příspěvek 50% na obědy. První kontakt: telefonicky na čísle: 571 752 111 nebo e-mailem na lukas@

Zedník

Zařazení: Profesní organizace Kroměříž

PRACOVIŠTĚ Bystřice pod Hostýnem - stavby v regionu - základní vzdělání, praxe na stavbě výhodou, řidičský průkaz B výhodou - denní pracovní doba 8 hod., PD 6…

Vloženo: 17. 3. 2023, 21:02

Inženýr/ka kvality junior

Zařazení: Stroje a zařízení Zlín

Náplň práce: " Operativní řízení kvality " Neustálé zlepšování procesů na přiděleném úseku " Podpora zákazníků při řešení jejich připomínek a reklamací "…

Vloženo: 16. 3. 2023, 23:13

Uklízeči

Zařazení: Obchodní činnost, marketing Zlín

Pracovní doba od 11:30 do 20 h Zaměstnanecké výhody: FKSP Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 7:00-14:00.