řidič/ka autobusu

Zařazení: Nákladní doprava Plzeň-město

dálková mezinárodní celoroční doprava, komunikativnost, ŘP sk. D (rekvalifikaci možno zajistit přes ÚP), bydliště v blízkosti Plzně nabízíme: nový vozový park,…

Vloženo: 19. 6. 2018, 1:56

Registrace Vyzkoušet nyní
Technolog/žka

Náplň Vaší práce: • samostatné zpracování kalkulací projektů • optimalizace výrobních procesů ve spolupráci s výrobou a konstrukcí • zpracování výrobních…

Vloženo: 14. 6. 2018, 1:55

řidič/ka

Jízdy ČR-SRN, mimořádně i SK, VÍKENDY VOLNÉ Požadujeme: RP. Sk. C+E, profesní průkaz, karta řidiče, praxe. Pojištění léčebných výloh, nadstandartní pojištění.…

Řidič sk. C

Kontakt předem telefonicky (odpoledne) Řidičský průkaz sk. C, profesní způsobilost řidiče. Rozvoz a svoz zboží - Plzeňský kraj

Vloženo: 12. 6. 2018, 1:54