Registrace Vyzkoušet nyní
Řidiči taxi

Zařazení: Osobní doprava Vsetín

ŘIDIČI TAXI - místo výkonu Vsetín Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk. B, věk nad 21 let. Nabízíme 88, -Kč/hod. První kontakt: telefonicky 776160398 Ov.: 2. 11.

Vloženo: 2. 11. 2020, 22:53

Řidiči

Zařazení: Nákladní doprava Vsetín

ŘIDIČI Náplň práce: řidič pro vozy skupiny C pro stavební výrobu, strojnický průkaz výhodou - případné zájemce zaškolíme První kontakt: e-mailem na: info@,…

Vloženo: 1. 10. 2020, 22:46

Řidiči Tatry 815

ŘIDIČI TATRY 815 Požadujeme: praxe řidiče Tatry 815 nutná, nutný profesní průkaz První kontakt: telefonicky 777 310 601, osobně na pracovišti nebo e-mailem:…

Vloženo: 30. 9. 2020, 23:35

Řidiči LKW *

ŘIDIČI LKW * Požadujeme: ŘP sk. C + E První kontakt: telefonicky denně v čase 8:00 - 17:00 h. na čísle: 778 787 490 nebo e-mailem na: radka. chovancova@

Vloženo: 15. 9. 2020, 22:46