Instalatér / topenář

Zařazení: Stavební práce Jihlava

NÁPLŇ PRÁCE: - dodávka a montáž ZTI a vytápění v obytných budovách a průmyslových objektech - vnitřní i vnější instalace vodovodních, plynových topných systémů…

Vloženo: 22. 6. 2018, 1:54

Registrace Vyzkoušet nyní
technik - infrastruktura

Zařazení: Stavební práce Havlíčkův Brod

- technik na zakázkách infrastruktury a zemních prací s působností převážně v Praze a okolí (cca 50 km) a celá ČR (víkendy volné) - VŠ/SŠ vzdělání stavebního…

Vloženo: 13. 6. 2018, 12:01

instalatér / topenář

- montáže tepelných čerpadel, solárních systémů a podlahového topení - samostatnost, flexibilita a ochota se učit novým věcem, praxe výhodou Osobní kontakt…

Vloženo: 5. 6. 2018, 19:20

OBSLUHA TRAKTORBAGRU

Zařazení: Zemní práce a demolice Třebíč

Požadujeme: - oprávnění k řízení traktorbagru - nutná praxe - spolehlivost, samostatnost, flexibilita Nabízíme: - možnost ubytování ve služebním byte zdarma

Vloženo: 3. 6. 2018, 2:37