Hlavní účetní

Zařazení: Laboratoře, výzkum Svitavy

POŽADUJEME: minimálně středoškolské vzdělání s praxí nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření, znalost účetních standardů a příslušných zákonů,…

Vloženo: 12. 2. 2024, 21:38

Lékaři

POŽADAVKY: odborná způsobilost, morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost KONTAKT: e-mailem

Registrace Vyzkoušet nyní
Zedník

Zařazení: Profesní organizace Svitavy

NÁPLŇ PRÁCE: pracovní doba od 6:00 do dle potřeb zaměstnavatele KONTAKT: telefonicky 8-16 hod

Vloženo: 24. 1. 2024, 8:02

zedník

NÁPLŇ PRÁCE: pracovní doba od 6:00 do dle potřeb zaměstnavatele

manažer zahraničního obchodu

Pracovní náplň: vyhledávání nových zákazníků a práce se stávajícími zákazníky Požadujeme: VŠ vzdělání ekonomického směru, znalost práce na PC, ŘP B výhodou,…

Vloženo: 15. 1. 2024, 21:40

Lékař/ka

POŽADAVKY: VŠ - všeobecné lékařství, zdravotní způsobilost, morální bezúhonnost NABÍZÍME: příspěvek na závodní stravování, 5týdnů dovolené, penzijní…

Vloženo: 11. 1. 2024, 21:33