Uklízeč/ka na domově mládeže

Zařazení: Květinářství Svitavy

NÁPLŇ PRÁCE: úklid prostor domova mládeže POŽADAVKY: trestní bezúhonost NABÍZÍME: možnost pokračování PPV na dobu neurčitou KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Vloženo: 3. 10. 2019, 2:26

Autoelektrikář/ka

Zařazení: Potraviny Svitavy

NÁPLŇ PRÁCE: příprava elektroinstalace, kompletace a montáž el. zařízení POŽADUJEME: znalost elektro výkresů, vyhláška č. 50/1978 Sb., příprava…

Vloženo: 21. 9. 2019, 1:56

Lékař - ordinace pracovního lékařství

Zařazení: Lékárny Svitavy

NÁPLŇ PRÁCE: komplexní poskytování pracovně-lékařské péče našim klientům (preventivní pracovně-lékařské prohlídky, funkční diagnostika, dohlídky pracovišť,…

Vloženo: 13. 8. 2019, 2:00

Registrace Vyzkoušet nyní
Autoelektrikář

POŽADAVKY: osvědčení o absolvování vojenského kurzu na pozice: velitel, mechanik a řidič vojenské techniky, vyučen v oboru elektrikář NABÍZÍME: příspěvek na…

Vloženo: 21. 6. 2019, 11:27