Konstruktér/ka produktu

Zařazení: Profesní organizace Svitavy

NABÍZÍME: příspěvek na dovolenou, příspěvek na Vánoce, dovolená nad rámec zákona, dotované stravování KONTAKT: e-mailem, telefonicky od 8-15 hod

Vloženo: 5. 1. 2024, 22:42

Registrace Vyzkoušet nyní
Zedník - obkladač

NÁPLŇ PRÁCE: montáže odvětrávaných fasád, stavební práce - omítky NABÍZÍME: zajištění ubytování apod., místo výkonu práce je v celé ČR KONTAKT: e-mailem

Vloženo: 4. 1. 2024, 21:27

Zedník

POŽADAVKY: praxe a vyučení v oboru výhodou, možnost zaučení KONTAKT: telefonicky

Učitel/ka 1. stupně ZŠ

Zařazení: Střední školy Svitavy

POŽADAVKY: pedagogická kvalifikace pro učitele 1. stupně ZŠ NABÍZÍME: příspěvky FKSP KONTAKT: emailem, telefonicky - bez omezení

Vloženo: 24. 11. 2023, 8:02

Lékař/ka bez atestace

Zařazení: Laboratoře, výzkum Svitavy

POŽADAVKY: odborná způsobilost, morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days, zvýhodněné závodní stravovávní,…

Vloženo: 20. 11. 2023, 21:35