Uklízeč/ka na domově mládeže

Zařazení: Květinářství Svitavy

NÁPLŇ PRÁCE: úklid prostor domova mládeže POŽADAVKY: trestní bezúhonost NABÍZÍME: možnost pokračování PPV na dobu neurčitou KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Vloženo: 3. 10. 2019, 2:26

Uklízeč/ka

Zařazení: Květinářství Pardubice

Místo výkonu práce: Sezemice Výši úvazku lze individuálně dohodnout. Pracovní dobu lze dohodnout - mimo dobu vyučování. Zkušební doba 3 měsíce, po uplynutí…

Vloženo: 26. 9. 2019, 1:55

Pokojská

Místo výkonu práce Pardubice. Nástup možný IHNED. Jedná se o úklid pokojů a přidělených prostor. Zaměstnanecké výhody: stravenky. První kontakt e-mailem.

Vloženo: 14. 9. 2019, 3:04

Pokojský/á, uklízeč/ka v hotelu

Zařazení: Květinářství Chrudim

VHODNÉ I PRO OZP 2. stupně. Místo výkonu práce: Hotel Jezerka, Ústupky 278, 538 07 Seč. NÁPLŇ PRÁCE: jedná se převážně o úklid pokojů, převlékání, mytí…

Vloženo: 10. 8. 2019, 2:16

Registrace Vyzkoušet nyní
POKOJSKÁ

Zařazení: Květinářství Ústí nad Orlicí

Místo výkonu práce: Hotel Filipinum, Aloise Hanuše č. p. 141, 561 64 Jablonné nad Orlicí Nabízíme: závodní stravování, ubytování, sleva na firemní výrobky…

Vloženo: 1. 12. 2018, 1:35