ŘIDIČ/KA skupiny C

Zařazení: Nákladní doprava České Budějovice

Náplň práce: rozvozy zboží po ZČ, JČ, Vysočině. Nabízíme: pozici ve stabilní společnosti, nástup dle dohody, odměňování dle výsledků a Vašeho výkonu. Firemní…

Vloženo: 27. 3. 2024, 23:55

ŘIDIČ/KA NAD 3,5t

Požadujeme: ŘP skupiny "C" + profesní průkaz (ideálně karta řidiče), praxi v řízení min. 5 let, rozvoz zboží po Jihočeském kraji- znalost měst a obcí v kraji,…

Vloženo: 25. 3. 2024, 23:05

ŘIDIČ SK. CE, MKD

Požadavky: řidičský průkaz sk. CE, znalost ruského jazyka výhodou, specializace na východní Evropu (Ukrajina, Rusko, Bělorusko). V případě zájmu si předem…

Vloženo: 18. 3. 2024, 23:03

Registrace Vyzkoušet nyní
ŘIDIČ MKD

Požadujeme: řidičský průkaz C + E V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky nebo osobně (8 - 12 hod, 13 - 15 hod), nebo e-mailem

Vloženo: 19. 1. 2024, 23:13

ŘIDIČ MKD

Požadujeme: ŘP sk. C + E V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky nebo osobně (8 - 12 hod, 13 - 15 hod), nebo e-mailem

ŘIDIČ MKD

Pracoviště: Husova 17, České Budějovice Požadavky: řidičský průkaz sk. C+E Zam. výhody: moderní vozový park, stravné v EUR

Vloženo: 15. 1. 2024, 23:25