UKLÍZEČ/KA

Zařazení: Květinářství České Budějovice

Pracovní pozice vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné. Přijmeme uklízeče/uklízečku do základní školy. Pracovní smlouva po dohodě na dobu neurčitou, popř. na…

Vloženo: 1. 7. 2022, 22:16

Registrace Vyzkoušet nyní
AUTOELEKTRIKÁŘ- AUTOTRONIK

Zařazení: Potraviny České Budějovice

Pro posílení našeho týmu značkového autoservisu hledáme zaměstnance na pozici AUTOELEKTRIKÁŘ-AUTOTRONIK. Požadujeme: praxe- výhodou, řidičské oprávnění sk. B,…

Vloženo: 22. 6. 2022, 22:03

DPP/DPČ: POKOJSKÁ

Bližší informace: dohodu lze prodloužit. Výhody: odměny, stravné, příplatky so, ne a svátky. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Vloženo: 21. 6. 2022, 21:50

AUTOELEKTRIKÁŘ/KA

Požadavky: vyhláška 50, flexibilita, praxe v oboru, ŘP skupiny B, skupina C výhodou, znalost AJ výhodou. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Vloženo: 9. 6. 2022, 22:03

Lékař

Zařazení: Lékárny České Budějovice

Náplň práce: provádí vyšetření klientů se stanovením léčebného plánu, řádnou preskripci vhodné balneologické i cílené pohybové terapie. Požadujeme: ukončený…

Vloženo: 3. 6. 2022, 19:34