Zámečník

Zařazení: Nástroje a potřeby Kladno

Náplň práce: - Samostatně a kvalifikovaně sestavuje ocelové konstrukce dle technických výkresů, technologických postupů a pokynů nadřízeného - Připravuje…

Vloženo: 15. 3. 2024, 19:10

Operátor výroby

Zařazení: Stroje a zařízení Kladno

Požadavky: manuální zručnost, pečlivost, český jazyk na komunikativní úrovni, základní znalost práce na PC. Nabízíme: 13. mzdu, 25 dní dovolené, čtvrtletní…

Vloženo: 5. 3. 2024, 19:11

Registrace
Vytvořte si ZDARMA vlastníwww stránky nebo e-shop!
Registrace Vyzkoušet nyní
Operátor montážní linky

Požadavky: manuální zručnost, fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav. Práce v třísměnném provozu. Nabízíme: 25. dnů dovolené, 13. mzdu

Vloženo: 28. 2. 2024, 19:11

Operátor - obsluha strojů

Požadujeme: - praxe ve strojírenství výhodou, - znalost čtení technické dokumentace výhodou. Náplň práce: - práce na CNC řízeném stroji, Zaškolení na pracovním…