Technik

Zařazení: Elektronika a telefony Kladno

Náplň práce: - práce se softwarově-hardwarovým zařízením PC - 3000, - oprava pevných disků, - obnova dat. Požadujeme: - software je v ruském jazyce - znalost…

Vloženo: 6. 5. 2022, 19:46

Technik SMD linek (m/ž)

Požadujeme: - elektrotechnické vzdělání - praxe v oboru výhodou - uživatelská znalost práce na PC - pečlivost, zručnost, analytické myšlení, - komunikativnost,…

Vloženo: 4. 5. 2022, 19:59

Autoelektrikář, Automechanik

Zařazení: Potraviny Kladno

Přijmeme pracovníka do hlavního pracovního poměru na pozici autoelektrikáře a automechanika. Nabízíme: zaměstnanecké slevy. V případě zájmu volejte 602 643 770…

Vloženo: 29. 4. 2022, 19:38

Registrace Vyzkoušet nyní
Uklízeč/ uklízečka

Zařazení: Květinářství Kladno

Jedná se o zařízení pro děti se zrakovým postižením. Požadujeme hezký vztah k dětem, pečlivost a spolehlivost.

Vloženo: 2. 7. 2019, 18:12