vedoucí dílny-mechanizátor

Zařazení: Stroje a zařízení Prachatice

U zájemce o práci je praxe výhodou. Vhodné i pro absolventy Podnikové stravování Požadavky: - ŘP sk. B a T Kontakt: - Petrášek Jan Ing., tel.: 607 520 247, -…

Vloženo: 16. 1. 2018, 1:50

Montážní technik

Informace poskytně paní Hana Rodová, tel.: 388 452 254, e-mail: hana. rodova@ Náplň práce: - provádí montáž desek plošných spojů nebo celých přístrojů podle…

Registrace Vyzkoušet nyní
Montážní dělník-dělnice

Lze sjednat i zkrácený úvazek. Mzda úkolová. Místa vhodná i pro OZP (ne OZP III. stupeň invalidity) a OZZ. Zručnost. Kontakt: pan Janoušek, tel. č. 388 311 355…

Vloženo: 4. 1. 2018, 2:18

Montážní dělník

Náplň práce: - výroba a montáž dřevostaveb Výhoda: - znalost práce se dřevem Kontakt: - Mráz Viktor, tel.: 608 321 989, e-mail: viktor@