Seřizovač lisů

Zařazení: Stroje a zařízení Ústí nad Orlicí

NÁSTUP DOHODOU - PODLE AKTUÁLNÍ POTŘEBY FIRMY POŽADUJEME: - USO s maturitou (příp. vyučení) ve strojním nebo technickém oboru NABÍZÍME: - týden dovolené nad…

Vloženo: 19. 7. 2024, 20:41

Registrace Vyzkoušet nyní
Soustružník CNC

Požadujeme: - SOŠ/SOU vzdělání ve strojírenském oboru - Orientace v technické dokumentaci - Základní znalost programování - Praxi v oboru - Aktivní řešení…

Vloženo: 15. 7. 2024, 20:57

Seřizovač (M/Ž)

NÁPLŇ PRÁCE: seřizování a rozjezd tkacích strojů POŽADUJEME: ochotu učit se novým věcem NABÍZÍME: stravenkový paušál KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Vloženo: 28. 6. 2024, 21:29

SEŘIZOVAČ/KA

PRACOVNÍ NÁPLŇ: seřizování a rozjezd tkacích strojů POŽADUJEME: ochota učit se novým věcem Pracovní poměr na dobu určitou na 2 roky s možností dalšího…

Vloženo: 27. 6. 2024, 21:28