Přijímací technik

Zařazení: Elektrikář a elektrotechnik Mělník

PŘIJÍMACÍ TECHNIK ELEKTRICKÝCH KOL Baví tě technika a nebojíš se komunikace se zákazníkem? Využij příležitosti a staň se součástí našeho kolektivu. Tvým denním…

Vloženo: 5. 3. 2024, 21:25

Servisní technik

Zařazení: Zámečník Mělník

Pracovník bude vykonávat práce související s montáží, ustavením, uvedením do provozu, předáním a servisem části strojů a strojních zařízení.

Vloženo: 7. 2. 2024, 21:35

Registrace Vyzkoušet nyní
Stavební Rozpočtář/ka

Zařazení: Projektant Mělník

Popis pozice: • Příprava a plánování realizace zakázek • Spolupráce a komunikace s kolegy v realizačním týmu • Správa a evidence spotřebovaných položek…

Vloženo: 31. 1. 2024, 22:01

Autolakýrník

Zařazení: Podlahář Mělník

autolakýrník Nabízíme: Firemní byt, finanční odměny, možnost benefitu, navýšení mzdy po zkušební době.

Vloženo: 25. 1. 2024, 21:33

Automechanik

Zařazení: Automechanik Mělník

Tesaři

Zařazení: Kameník a kamenosochař Mělník

Náplň práce: zhotovení tesařských konstrukcí střech, konstrukc dřevostaveb Požadujeme: praxi v oboru min. 3-5 let. Místo výkonu práce: Mělník, Praha,…

Vloženo: 8. 1. 2024, 21:22

Masér/ka

Zařazení: Umělecká řemesla Mělník

Požadujeme: provádění tradičních thajských masáží Místo výkonu práce: Cukrovarská 2072, 276 01 Mělník Kontakt: p. Furiš, životopisy zasílejte e-mailem

Vloženo: 4. 1. 2024, 21:31