masérka

Zařazení: Umělecká řemesla Tábor

vhodné i pro absolventy Klasické, sportovní, relaxační masáže. Anglický jazyk. Možnost zaměstnaneckého ubytování. Kontakt: osobně - všední den od 10:00 hod,…

Vloženo: 2. 1. 2024, 21:55

maséři

Zařazení: Umělecká řemesla Strakonice

Certifikát pro thajské masaže KONTAKT: Salacova Nussara, tel.: 739564606, e-mail: friendabac@

Vloženo: 2. 1. 2024, 20:01

Registrace Vyzkoušet nyní
MASÉR/MASÉRKA

Zařazení: Umělecká řemesla Písek

CIZ Požadujeme: certifikát na thajské masáže. Pracovní doba: 9-17 hod. První kontakt: zuzana. mikatova@

Vloženo: 7. 12. 2023, 20:18

CIZ Thajské klasické a olejové masáže. Pracovní doba v rozmezí 9 - 17:30 hod. První kontakt: zuzana. mikatova@

MASÉR/KA - THAJSKÉ MASÁŽE

CIZ Náplň práce: - thajské masáže v hotelovém wellnes. Nabízíme: ubytování, stravu. Kontakt: Marešová Eva, tel.: 602 342 603 a domluvit schůzku.

Vloženo: 6. 12. 2023, 20:18

Masér/ka

Zařazení: Umělecká řemesla Český Krumlov

Masér/ka - pracovní doba pružná, požadavkem je certifikát na úrovni rekvalifikace v oboru, hrubá mzda od 21. 500, - Kč, pracovní poměr na dobu neurčitou

Vloženo: 15. 11. 2023, 22:33