Tesař

Zařazení: Kameník a kamenosochař Český Krumlov

ŘP sk. B, zkoušky na motorovou pilu, lešenářský průkaz Zaměstnanecké výhody: stravenkovné Kontakt telefonicky v době 8-15 hod

Vloženo: 12. 3. 2024, 22:47

Tesař

Tesař - vzdělání vyučení v oboru nebo bez vyučení s praxí. Možné zaškolení. Pracoviště dle zakázek po Jihočeském kraji.

Vloženo: 19. 2. 2024, 22:28

Registrace Vyzkoušet nyní
Tesař

Zařazení: Kameník a kamenosochař Tábor

Po zapracování možnost zvýšení platu Benefity ve formě stravenek. Kontakt: telefonicky - 6:00 - 14:30, emailem, osobně - 6:00 - 14:30.

Vloženo: 24. 1. 2024, 22:12

Tesař

Tesař - vzdělání základní, výhodou vyučení v oboru, praxe. Podmínkou je znalost Ukrajinského jazyka, řidičský průkaz sk. B.

Vloženo: 5. 1. 2024, 1:14

tesař

Zařazení: Kameník a kamenosochař Jindřichův Hradec

Místo výkonu práce: stavby po celé ČR; případné ubytování hradí zaměstnavatel; vyučení v oboru tesař nebo i v jiném oboru; praxe v oboru výhodou; ŘP skup. B;…

Vloženo: 4. 1. 2024, 19:57

Tesař

Zařazení: Kameník a kamenosochař Písek

Náplň práce: Realizace dřevěných teras, drobné stavební prvky. Pracovní doba: od 6 do 15 hod. Požadavky na zaměstnance: Práce v týmu i samostatně, ŘP minimálně…

Vloženo: 13. 12. 2023, 22:04