Registrace Vyzkoušet nyní
Tesař

Zařazení: Kameník a kamenosochař Svitavy

NÁPLŇ PRÁCE: tesařské práce spojené s obsahem profese POŽADAVKY: zkušenost v oboru, samostatnost, spolehlivost NABÍZÍME: nevyučené zaučíme a pracovní smlouvou…

Vloženo: 3. 5. 2022, 19:06

TESAŘ

Zařazení: Kameník a kamenosochař Ústí nad Orlicí

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NABÍZÍME: příspěvek na stravování KONTAKT: telefonicky 7 - 15. 30, e-mailem nebo osobně 7 - 15. 30

Vloženo: 21. 4. 2022, 18:47

Tesaři

Zařazení: Kameník a kamenosochař Pardubice

Povolení k zaměstnání dle §97 d) zákona o zaměstnanosti. Tesařské práce na stavbách. Po zkušební době mzda 34 700 Kč/měsíc. Zázemí stabilní společnosti. První…

Vloženo: 4. 4. 2022, 21:17

Tesař

Zařazení: Kameník a kamenosochař Chrudim

Místo výkonu práce: Tuněchody 16 POŽADAVKY: praxe na montáži/realizaci střech podmínkou, Ř sk. B, výhodou C, zodpovědnost, flexibilita, pečlivost, solidnost,…

Vloženo: 8. 3. 2022, 22:53