Mistr lakovny

Zařazení: Programátor Ústí nad Orlicí

Náplň práce: -vedení vlastního týmu lidí, organizace práce a následné hodnocení -zodpovědnost za plnění výrobních termínů a za kvalitu odvedené práce -dohlížet…

Vloženo: 27. 9. 2019, 14:32

Mistr výroby

MÍSTO VÝKONU: Peliny č. p. 315, 565 01 Choceň 1 NÁPLŇ PRÁCE: - vedení týmu - na základě stanovených plánů výroby stanovit priority ve výrobě a rozdělit denní…

Vloženo: 19. 9. 2019, 11:07

Zařazení: Programátor Svitavy

POŽADAVKY: středoškolské vzdělání - technologie masa nebo potravinářská škola NABÍZÍME: nástup možný ihned KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Vloženo: 12. 9. 2019, 9:31

Pracovník/nice vrtné soupravy

Zařazení: Programátor Chrudim

Místo výkonu práce: Píšťovy 820, Chrudim. NÁPLŇ PRÁCE: budování nových vrtů a zdrojů vody. POŽADAVKY: samostatnost v rozhodování, komunikativnost, zodpovědný…

Vloženo: 9. 8. 2019, 1:57