Automechanik/čka

Zařazení: Autoklempíř Svitavy

NABÍZÍME: skvělé platové podmínky, další benefity KONTAKT: osobně, telefonicky Po-Pá 7- 17 hod, e-mailem,

Vloženo: 12. 4. 2024, 22:20

Autoklempíř/ka

POŽADAVKY: možno i bez praxe, praxe výhodou NABÍZÍME: výborné platové hodnocení, benefity KONTAKT: osobně, telefonicky Po-Pá 7- 17 hod, e-mailem,

Automechanik

NABÍZÍME: zvýhodněný rodinný tarif pro mobilní telefony, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, stravenkový paušál, závodní stravování) Možnost osobního…

Vloženo: 10. 4. 2024, 22:59

Mechanik/mechanička

Zařazení: Autoklempíř Pardubice

Náplň práce: demontáž vozidel; oprava dílů, podskupin a příslušenství; montáž vozidel včetně nastavení a seřízení. Požadavky: vyučení v oboru automechanik,…

Vloženo: 5. 4. 2024, 20:36

Vloženo: 18. 2. 2022, 20:05