Svářeči

Zařazení: Kovovýroba Jablonec nad Nisou

Svářeč u nás zhotovuje z předem připravených kovových dílů korpusy trezorů případně dveře.

Vloženo: 14. 4. 2021, 21:20

Taviči

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, dovolená navíc Hlásit se telefonicky.

Vloženo: 12. 4. 2021, 21:33

Operátor navíjecích strojů

Náplň práce: - výroba laminátových návleků pro tiskařský průmysl - plnění směnového plánu výroby - údržba strojů Požadujeme: - manuální zručnost - aktivní,…

Vloženo: 6. 4. 2021, 21:51

Registrace Vyzkoušet nyní
Brusič - obráběč

Brusič hliníkových odlitků / obráběč na konvenčních strojích -dobrý zdravotní stav bez omezení -práce v hlučném a prašném prostředí -fyzická zdatnost -manuální…

Vloženo: 23. 3. 2021, 21:47

Svářeči

SVÁŘEČ KOVŮ - CO2, platný průkaz a praxe v oboru výhodou Kontakt telefonicky, nebo emailem.

Vloženo: 27. 1. 2021, 21:50

Skladníci

Zařazení: Obaly a palety Jablonec nad Nisou

Co práce obnáší? Každodenní vyskladňování umělých květin a dekorací ve skladech v Jablonci a v Lučanech (2 sklady). Vyskladňovat bude dle velkoobchodních i e…

Vloženo: 8. 1. 2021, 21:41