Rozvozce, Rozvozkyně

Zařazení: Záchranné služby Ústí nad Labem

Náplň práce: Rozvoz pro pizzerii Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče, dobrou náladu, znalost Ústí nad Labem a okolí, stresovou…

Vloženo: 26. 3. 2024, 21:12

Řidič/ka

V Ústí n. L. nabízíme práci na pozici kurýr / kurýrka. V pracovní době od 15:00 hodin turnusově krátké/dlouhé týdny. Požadujeme praxi v siln. provozu alespoň 2…

Vloženo: 21. 3. 2024, 21:59

Řidič - údržbář (m, ž)

Požadavky: ŘP sk. B,, zkušenosti s řízením vozidla znalosti běžných údržbářských prací, drobných oprav včetně řemeslných prací technická a manuální zručnost…

Vloženo: 20. 3. 2024, 20:18

Registrace
Vytvořte si ZDARMA vlastníwww stránky nebo e-shop!
Registrace Vyzkoušet nyní
Řidič/ka

Požadujeme: praxe výhodou Pracovní doba: 8:00 - 12:00 hod. Kontakt: e-mailem, osobně po telefonické domluvě od 8:00 - 12:00 hod

Vloženo: 13. 3. 2024, 20:34