Ošetřovatelé prasat

Zařazení: Živočišná výroba Zlín

Práce se zvířaty Dobrá tělesná kondice Zaměstnanecké výhody: Naturálie, stravné Kontaktujte emailem nebo telefonicky PO-PÁ 9-13 hodin.

Vloženo: 4. 5. 2021, 23:18

Provozní elektrikáři

Náplň práce: Oprava a údržba vulkanizačních lisů Požadavky: zkouška z vyhlášky 50/1978sb Zaměstnanecké výhody: 13 a 14 plat, stravenky

Dojič/dojička, ošetřovatel/ka skotu

Práce ošetřovatele-lky skotu - dojiče-čky v chovu skotu ve velkokapacitním kravíně ve Fryštáku ve dvousměnném provozu - turnusové služby vč. víkendu. Dobrý…

Vloženo: 20. 4. 2021, 23:15

Registrace Vyzkoušet nyní
Ošetřovatel-ka telat

Práce ošetřovatele-lky telat - napájení a krmení, ve farmě ve Fryštáku, ve dvousměnném provozu - turnusové služby vč. víkendu. Dobrý zdravotní stav.…

Chovatelé a ošetřovatelé koní

Požadavky: spolehlivost, osobní zdraví, loajálnost, dobrý vztah ke zvířatům, ŘP na traktor, pracovitost Náplň práce: každodenní mistování boxů, krmení, vodění…

Vloženo: 8. 4. 2021, 23:22