vychovatel/ka

Zařazení: Střední školy Benešov

Pracoviště: Čerčany kladný vztah k dětem, pedagogické vzdělání. První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Vloženo: 23. 6. 2018, 1:55

pánvař - šamotář

Zařazení: Kovovýroba Benešov

Pracovní náplň: příprava pánví na lití. Požadujeme: vzdělání technického směru ( strojní, stavební). Nabízíme: motivační systém ohodnocení, zázemí stabilní…

Operátor výroby

Zařazení: Stroje a zařízení Benešov

Pracoviště Votice provádění výrobních operací, obsluha osazovacích automatů, obsluha optického testeru, ruční osazování součástek, pájení, montážní práce.…

Vloženo: 21. 6. 2018, 12:13

Registrace Vyzkoušet nyní
vychovatelé

Pracoviště: Sázava - úplné střední odborné PEDAGOGICKÉ vzdělání - výhodou. Životopisy zasílejte na: ddsazava@

Vloženo: 21. 6. 2018, 1:53

Údržbář

Zařazení: Zámečník Benešov

Pracoviště Benešov Dlouhé Pole Příspěvek na stravování

Vloženo: 21. 6. 2018, 0:50

Svářeči

Pracoviště Benešov Místo a čas schůzky nutno předem domluvit telefonicky 602 308 558

Vloženo: 20. 6. 2018, 14:24

Osobní bankéř/ka

Zařazení: Profesní organizace Benešov

Pracoviště Vlašim Máte chuť- denně se potkávat se zajímavými lidmi a pomáhat plnit jejich sny- pracovat s nejnovějšími digitálními technologiemi a učit klienty…

Vloženo: 20. 6. 2018, 1:52