obsluha výrobní linky

Zařazení: Kovovýroba Plzeň-město

Náplň práce: výroba izolačních skel - práce vhodná pro muže i ženy. Nabízíme příspěvek na závodní stravování 50%.

Vloženo: 24. 2. 2021, 20:18

Svářeči

Svářeč potrubních rozvodů - provádí svářečské práce nutné pro montáž, opravy a údržbu vnějších potrubních rozvodů. Obsluha a seřizování svařovacích strojů. Po…

Vloženo: 13. 2. 2021, 20:08

Registrace Vyzkoušet nyní
Montážní dělníci

Místa výkonu práce: Tylova 57, Plzeň, U Slévárny 207, Dýšina. Požadujeme: flexibilní přístup k práci, přesčasy, manipulační zručnost, schopnost práce ve…

Vloženo: 10. 2. 2021, 20:18

Svářeč CO2

Zasílejte životopisy na e-mail: info@ Požadujeme: svářečský průkaz na CO2. Nástup možný ihned.

Vloženo: 21. 1. 2021, 20:21

obsluha pil (kovovýroba)

V případě zájmu: osobně nebo na telefonu 373 315 179 Místa výkonu práce: Korandova 12, Plzeň Tylova 1/57, Plzeň Požadujeme: znalost výkresů, dobrý zdravotní…