Zámečník

Zařazení: Podlahář Klatovy

Vzdělání SO popř. ÚSO technického směru, praxe vítána, absolventy zaškolíme, znalost práce na PC Kontakt: možný osobně v Drůbežářský závod Klatovy 8- 14 hodin,…

Vloženo: 17. 1. 2024, 20:12

Lakýrník

Náplň práce: lakýrnické práce - práškové lakování Požadujeme: praxe min. 1 rok, vyučení v oboru výhodou Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, vánoční prémie,…

Vloženo: 16. 1. 2024, 20:09

AUTOLAKÝRNÍK

VÝBORNÝ AUTOLAKÝRNÍK, vyuč. v oboru není podmínkou, praxe podmínkou MZDA: 30 000, - Kč - nástupní mzda

Vloženo: 10. 1. 2024, 20:23

Zámečník

Kontakt: e-mailem, telefonicky (pracovní dny 7 - 14 hod. ), osobně na adrese: Rozvojová zóna č. p. 562, 340 21 Janovice nad Úhlavou (pracovní dny 6 - 14 hod. )

Vloženo: 7. 9. 2023, 20:20

Instalatér/Topenář

Prvotní kontakt nejprve telefonicky kontaktovat zaměstnavatele a domluvit schůzku Nabízíme: příspěvek na stravování, mobilní telefon a prémie

Vloženo: 8. 6. 2023, 18:36