Operátor výroby

Zařazení: Kameník a kamenosochař Klatovy

KONTAKT: Lucie Škrobánková, Bc. Miriam Švarcová - telefonicky, emailem Třísměnný nebo nepřetržitý provoz ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 25 dnů dovolené, závodní…

Vloženo: 19. 3. 2024, 20:02

Tesař / truhlář

Tesař / truhlář / případně pracovník se zkušenostmi s prací ve výrobě Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, zvýhodněné stravování Kontakt: telefonicky

Vloženo: 27. 2. 2024, 20:13

TESAŘ, POKRÝVAČ

Požadujeme ŘP sk. B, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu. Hrubá měsíční mzda: 30000, - Kč - dle výkonu 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, práce ve…

Vloženo: 29. 1. 2024, 20:02

Tesař

Náplň práce: výroba a stavba venkovních saun, roubených saun, roubenek a dřevostaveb Požadavky: chuť pracovat, zručnost Výhodou: výučení v oboru tesař/truhlář,…

Vloženo: 17. 1. 2024, 20:12