Uklízeč

Zařazení: Obchodní činnost, marketing Pelhřimov

Kontakovat nás mohou zájemci osobně na adrese zařízení, telefonicky nebo e-mailem na výše uvedených kontaktech.

Vloženo: 21. 9. 2019, 1:56

Sociální pracovník

Zařazení: Finanční poradenství Pelhřimov

Charakteristika práce: sociální šetření u zájemců o službu/klientů terénní služby pracující se seniory a zdravotně postiženými, zpracovávání dokumentace…

Uklízečka

Náplň práce: úklid prostor pekárny Požadujeme: pozitivní přístup, vstřícnost, pohotovost a rychlost, samostatnost. Nabízíme: zajímavé ohodnocení, stabilní…

Registrace Vyzkoušet nyní
Pracovník úklidu

Jedná se o pravidelný úklid kancelářských prostor v administrativní budově. Pracovní doba - dopoledne. První kontakt prosíme telefonicky 778080832, pí…

Vloženo: 18. 9. 2019, 3:00