Rozvozce, rozvozkyně

Zařazení: Záchranné služby Pelhřimov

Do oblíbené provozovny v Humpolci přijmeme nové kolegy Náplň práce: Rozvozce pro pizzerii Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče,…

Vloženo: 14. 3. 2024, 18:51

Registrace Vyzkoušet nyní
Paznehtář u skotu

Zařazení: Péče o zvířata Pelhřimov

Popis práce: provádí se na farmách klientů po celé ČR, fyzicky náročná práce, svým charakterem vhodná pro muže. Požadujeme: manuální zručnost, praxe výhodou.

Vloženo: 8. 3. 2024, 20:43

Ošetřovatel / ka telat

Práce je svojí povahou vhodnější pro muže - jedná se o náročnou práci. Požadujeme: fyzickou zdatnost, zodpovědnost, řp sk. T. Nabízíme: pracovní smlouva…

Řidič - kurýr sk.B

Náplň práce: doručování expresních zásilek po Vysočině na pravidelné lince Nabízíme: práci na HPP, dobrý pracovní kolektiv, služební SIM kartu s neomezeným…