ŘIDIČ SKUPINY B

Zařazení: Záchranné služby Třebíč

Požadují řidičský průkaz sk:B. Znalost AJ, NJ Místo výkonu práce: EU Zaměstnanecké výhody: telefon k vlastnímu užívání

Vloženo: 19. 6. 2018, 1:56

Registrace Vyzkoušet nyní
ASISTENT OBCHODU S NĚMČINOU

Zařazení: Vzdělávací kurzy Třebíč

Náplň práce: - cenové nabídky, předávání zakázek do výroby, řešení logistiky - celkové koučování zahraničního zákazníka - partnera (zákazník B2B - Rakousko,…

Vloženo: 16. 6. 2018, 2:14

ASISTENT/KA V ADMINISTRATIVĚ

Cestovní agentura AAAYacht, s. r. o., www. - pronájem lodí, kapitánské kurzy, poznávací plavby, teambulding hledá asistentku v administrativě. Nástupní plat:…

Vloženo: 31. 5. 2018, 1:54

ŘIDIČ TAXISLUŽBY SK. B

přijmeme řidiče Taxislužby sk B na víkendy od 1. 6. 2018 Požadujeme věk 21 let, čistý TR. rejstřík spolehlivost. Na částečný úvazek, mzda cca 15 000 Kč.…

Vloženo: 30. 5. 2018, 1:57