Lékaři bez atestace

Zařazení: Laboratoře, výzkum Kolín

Náplň práce: lékař na oddělení - Patologie, Interní, Neurologické, G-P, RDG, ONM, Chirurgické a na ARO Nabízíme: zázemí perspektivní krajské plně akreditované…

Vloženo: 1. 2. 2020, 1:53

Všeobecný praktický lékař

První kontakt: e-mail: pavel. kopelent@. Váš praktický lékař sro hledá lékaře do ordinace praktického lékaře (i na zkráceny úvazek). Plat 60 000-70 000, - Kč,…

Vloženo: 24. 1. 2020, 4:53

Lékaři bez atestace Interní oddělení

Lékaři - Interní oddělení Požadujeme: praxe či kmen výhodou vítáme absolventy LF! Nabízíme: práci na plný úvazek zázemí perspektivní krajské plně akreditované…

Vloženo: 13. 11. 2019, 2:01

Náplň práce: lékař na oddělení - Interní, Neurologické, G-P, RDG, Chirurgické a na ARO Nabízíme: zaměstnanecké benefity, podporu vzdělávání a seberealizace

Vloženo: 25. 6. 2019, 2:16