Účetní a mzdová/ý účetní

Zařazení: Laboratoře, výzkum Jihlava

Náplň práce: - zaúčtování přijatých faktur a zadání do banky - zpracování měsíční a roční uzávěrky - spolupráce s auditorem - zpracování DPH - kompletní mzdová…

Vloženo: 1. 10. 2019, 1:55

CHIRURG

Zařazení: Laboratoře, výzkum Třebíč

První kontakt telefonicky nebo e-mailem - levkoff@ Počet hodin týdně: min. 4, 5 - max. 30 hodin. Pravidelný zástup na chirurgické ambulanci pro L2-L3.

Vloženo: 27. 9. 2019, 1:55

Registrace Vyzkoušet nyní
lékař,-ka interního oddělení

Zařazení: Laboratoře, výzkum Pelhřimov

lékařská fakulta, požadujeme: odbornou způsobilost k výkonu lékaře, specializovaná způsobilost v oboru vítána, nabízíme: podporu celoživotního vzdělávání,…

Vloženo: 21. 9. 2019, 1:56

Stavební předák

Náplň práce: dozor, zadávání práce stavebním dělníkům, závoz materiálu. Požadujeme: SŠ vzdělání stavební obor, zodpovědnost, samostatnost, zkušenosti s vedením…