Speciální pedagog

Zařazení: Střední školy Plzeň-město

Náplň práce: Na pozici speciální pedagog ambulantní/terénní práci s rodinou se zaměřením na speciálně pedagogické poradenství a diagnostiku včetně speciálně…

Vloženo: 19. 4. 2024, 19:49

Registrace
Vytvořte si ZDARMA vlastníwww stránky nebo e-shop!
Registrace Vyzkoušet nyní
Krupiér/ka

Zařazení: Finanční poradenství Tachov

Výhodou znalost AJ nebo NJ Předchozí zkušenosti výhodou Časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost Komunikativní a přátelský přístup

Vloženo: 18. 4. 2024, 20:25

Frézař/ka, technolog/žka

Zařazení: Nástroje a potřeby Tachov

Místo výkonu práce - adresa: Milevská 368, Kladruby 349 61 Upřesňující informace: - Vyučen v oboru (požadavek lze nahradit praxí v oboru obrábění ) - Zdravotní…

Strojírenský dělník

Zařazení: Kovář a podkovář Plzeň-sever

výhodou zkušenosti ve strojírenském provozu gramotnost manuální zručnost Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, 13. plat, záv.…