Montážní dělníci

Zařazení: Stroje a zařízení Plzeň-jih

Místo výkonu Kladrubce. Manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost, zkušenosti s výrobním závodem výhodou. Telefonický kontakt po-pá 8:00 - 15:00.

Vloženo: 30. 11. 2020, 18:39

agronom/ka

Zařazení: Programátor Plzeň-jih

Požadujeme: ŘP: B, T; samostatnost a organizační schopnosti, zájem o obor, Nabízíme: Stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, 25 dní dovolené, podniková…

Vloženo: 27. 11. 2020, 18:41

Registrace Vyzkoušet nyní
svářeči kovů

Zařazení: Kovovýroba Plzeň-jih

Náplň práce: svařování větších ocelových kostrukcí MAG metodou o síle materiálu od 4 mm do 30 mm. Požadujeme: znalost výkresové dokumentace, praxe v oboru min.…

Vloženo: 23. 11. 2020, 18:41

přípravář - zámečník

Zařazení: Nástroje a potřeby Plzeň-jih

Náplň práce: Bodování před svařováním, příprava ocelových dílců pro svářeče. Dále rozměřování, závitování, vrtání, aj. Požadujeme: znalost výkresové…

Svářeči

Prémie, příspěvek na dovolenou a vánoce. Hlásit se p. Sládek - 722929788.

Vloženo: 18. 11. 2020, 18:34